TESLA klima 12ka inverter -20c WIFI TT34EX81-1232IAW
Nazad
Telzeal pametni satTC 4G GP...
Naprijed
TESLA klima inverter 12ka ...
Slike na stranici su simbolične i ne moraju odgovarati stvarnom izgledu artikla.
Tip uređaja Inverter, radna tvar R32, snaga 3.5kW, 12000Btu, kapacitet hlađenja 3.4kW (1000W do 3770W), kapacitet grijanja 3.4kW (1000W do 3810W), ulazna snaga u režimu hlađenja 1130W, ulazna snaga u režimu grijanja 922W Energetska klasa u režimu hlađenja A++/u režimu grijanaj A+, SEER 6.1 / SCOP 4.0, radni opseg temperature u režimu hlađenja od 15C do 53C, radni opseg temperature u režimu grijanja -20C do 30C, WiFi ugrađen. Garancija 5 godina