Stalak/nogara nosač za TV, (swivel), 23" - 55", GEMBIRD, TVS-D55S-01
Proizvođač:Gembird
Jedinstvena šifra artikla:61282
Dostupnost:Na stanju
59,00 KM
OpćenitoMaterijalČelik
Plastika
Kaljeno staklo
Površinska obrada-
BojaCrna
Podržana veličina ekrana23" - 55"
Kapacitet težine40 kg
VESA kompatibilan100 x 100 mm
200 x 200 mm
300 x 200 mm
400 x 200 mm
300 x 300 mm
400 x 300 mm
400 x 400 mm
Opseg nagiba-
Rotacija ekrana-
Upravljanje kablovimaDa
Neto težina-
Dimenzije430 x 200 x 609 mm