SAMSUNG TV 43" Smart UE43U8072FUXXH, Tizen, DVB-T2/C/S2, 4K
Nazad
SAMSUNG TV Crystal UHD 4K ...
Naprijed
SAMSUNG TV 50" Smart UE50U8...
Slike na stranici su simbolične i ne moraju odgovarati stvarnom izgledu artikla.
Proizvođač:
Samsung
Jedinstvena šifra artikla:
61799
Dostupnost:
Na stanju
AKCIJA: 529,00 KM
REDOVNA CIJENA:
649,00 KM
Količina:
Specifikacije
Ekran
Dijagonala Ekrana
43''
Rezolucija Ekrana
4K Ultra HD (3840 x 2160)
Vrsta Ekrana
LED
Osvježenje
50Hz