Close
Kategorije
    Filters
    Preferences
    Pretraga
    Proizvođač: TP Link

    Media Filter TP-Link MC110CS, 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 20Km, switching power adapter, chassis moun

    Media Filter TP-Link MC110CS, 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 20Km, switching power adapter, chassis mountable
    Jedinstvena šifra artikla: 47311
    Dostupnost: Na stanju
    59,00 KM sa PDV-om

    MC110CS je medijski pretvarač dizajniran za pretvaranje 100BASE-FX vlakana u 100Base-TX bakrene medije i obrnuto. Dizajniran u skladu sa standardima IEEE 802.3u 10/100Base-TX i 100Base-FX, MC110CS je dizajniran za upotrebu sa jednim modalnim vlaknastim kablom koji koristi konektor tipa SC. MC110CS podržava specifikaciju dugovalnog (LX) lasera pri punoj brzini prosljeđivanja žice. Radi na 1310nm i na prijenosu i na prijemu podataka. Automatski MDI/MDI-X za TX port, Automatsko pregovaranje u dupleks modu. MC110CS će emitovati na proširenim optičkim udaljenostima koristeći jednomodno vlakno do 12,4 milja (20 km).

    MC110CS je medijski pretvarač dizajniran za pretvaranje 100BASE-FX vlakana u 100Base-TX bakrene medije i obrnuto. Dizajniran u skladu sa standardima IEEE 802.3u 10/100Base-TX i 100Base-FX, MC110CS je dizajniran za upotrebu sa jednim modalnim vlaknastim kablom koji koristi konektor tipa SC. MC110CS podržava specifikaciju dugovalnog (LX) lasera pri punoj brzini prosljeđivanja žice. Radi na 1310nm i na prijenosu i na prijemu podataka. Automatski MDI/MDI-X za TX port, Automatsko pregovaranje u dupleks modu. MC110CS će emitovati na proširenim optičkim udaljenostima koristeći jednomodno vlakno do 12,4 milja (20 km).